Podpis elektroniczny Sigillum PWPW

KONTAKT

Starachowice - Dodane przez AllSell IT S.J. (firma) -

Podpis elektroniczny Sigillum PWPW

Pełna treść ogłoszenia Podpis elektroniczny Sigillum PWPW

Zestawy do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego Sigillum Sign:

Sigillum Polskie Centrum Certyfikacji Elektronicznej oferuje trzy podstawowe zestawy do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego weryfikowanego kwalifikowanym certyfikatem elektronicznym, z okresem ważności na jeden rok:

Zestaw Sign S, tylko do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego, najtańszy zestaw dla osób posiadających komputery z wbudowanym czytnikiem kart kryptograficznych, lub osoby posiadające własne czytniki.
Zestaw Sign M jak wyżej, w komplecie z czytnikiem kart kryptograficznych dołączanym do portu USB,
Zestaw Sign L jak wyżej oraz zawiera certyfikat komercyjny służący do podpisywania poczty elektronicznej, szyfrowania danych i logowania do systemów komputerowych.

Karta kryptograficzna Sigillum jest bezpiecznym nośnikiem certyfikatów elektronicznych i kluczy kryptograficznych z nimi związanych.

Do obsługi karty kryptograficznej i/lub czytnika kart, niezbędne jest oprogramowanie instalowane w systemie operacyjnym komputera i pozwalające aplikacjom komunikować z tymi urządzeniami jest ono zawsze dostarczane w komplecie z kartą i/lub czytnikiem kart kryptograficznych.

Certyfikat kwalifikowany Sigillum Top jest to kwalifikowany certyfikat zgodny z Ustawą o Podpisie Elektronicznym może być wydawany tylko przez Centrum Certyfikacji wpisane na listę kwalifikowanych podmiotów świadczących usługi certyfikacji elektronicznej.

Certyfikat komercyjny Sigillum Basic jest to jeden z możliwych do zakupu certyfikatów komercyjnych wydawanych przez Sigillum PCCE.

Specjalna oferta dla posiadaczy już nieważnego podpisu elektronicznego Mobicert

Mapa StarachowiceProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Podpis elektroniczny Sigillum PWPW


Polecane, ciekawe strony z Starachowic. Prowadzisz serwis o Starachowicach lub zwiazany z Starachowice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Starachowice Net !Zobacz stronę Helendoron !Zobacz stronę Wirtualne Starachowice !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Starachowice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Starachowic: Ostrowiec Świętokrzyski ogłoszenia - Kielce darmowe ogłoszenia - Radom ogłoszenia bezpłatne - Opoczno ogłoszenia - Tarnobrzeg sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Starachowice City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj